Hakkımızda

En Güncel En Popüler Tarif İçerikleri

Tarif İçeriklerini , Tarif Başlıklarını Seçerken En Güncel ve En Popüler Yemek Tariflerini Seçiyoruz. Tarif Oluştururken En Lezzetli ve En Pratik Yemeklerin Tariflerinin Paylaşımını Yapıyor veya İçerik Sağlama Kuralları Gereğinde Gerekli Koşulları Yerine Getirdikten Sonra Paylaşım Yapıyoruz.

Telif Hakları

Resim , Video , Medya Gibi İçerikleri Sitemizde Paylaşırken Telif İhlali Yapmadan , Telif Hakkı İçermeyen İçerikleri Buluyoruz ve Paylaşıyoruz. Yazarlarımız Haberini Yaptıkları Firmanın İçeriğini Alıntı’larsa veya Görsellerini Kullanırsa Haberin İçeriğinde Görsel , Medya , Yazı Gibi İçeriğin Altında Kaynak Olarak Firmanın Adresini Belirtmek Zorundadır.

Biz Kimiz ?

2019 Yılında Pratik Ev Yemeklerim İsminde Kurulmuş Bir Pratik Yemek Tarif Sitesi. Yemek Tarif Sitesindeki En Pratik En Lezzetli Tarifleri Birçok Farklı Kaynak’tan Teyit Ederek (Doğrulayarak) Sitemizde Paylaşım Yapıyoruz.

Tarif Sağlama ve Üretme

Yemek Tariflerinde Tek Bir Kaynaktan Değil Birçok Farklı Kaynaktan ve Resmi Kaynaklardan Tariflerin Doğruluğunu ve Kesinliğini Kanıtladıktan Sonra Sitemizde Paylaşım Yapıyoruz.

Tarif Göndermede Paylaştığımız Tarifin Gerekli “İçerik Paylaşım” Koşullarını Yerine Getirdikten Sonra Sitemizde Paylaşım Yapıyoruz.

İçerik Paylaşımı – Logo – Banner

Server ~ Barındırma Hizmetleri

Sitemizin Servis Sağlayıcısı ve Barındırma Hizmetleri “Turhost” İsimli Firmadan Karşılanmaktadır Alan Adı, Hosting Hizmeti, SSL veya SSD, Bulut, Yedekleme Gibi Birçok Hizmeti Satın Almak İçin Buradan “Turhost” Resmi Sayfasına Göz Atabilirsiniz.